Handler Megyei Nyelvi Verseny eredményei
Handler Megyei Nyelvi Verseny eredményei
A Soproni SZC Handler Nándor Technikum nyelvi munkaközössége által szervezett Handler Megyei Nyelvi Verseny eredményei
Angol nyelv 9. évfolyam
Helyezés |
Név |
Iskola |
1. |
Rátkovics Roland |
SSZC Handler Nándor Technikum |
2. |
Pödör Zsófia Lilla |
SSZC Vendéglátó és Kereskedelmi Technikum |
3. |
Nagy Elizabet |
SSZC Porpáczy Aladár Technikum |
4. |
Németh Virág |
Győri SZC Bercsényi Miklós Technikum |
5. |
Csorba Réka Boglárka |
SSZC Hunyadi János Technikum |
6. |
Kovács Kerubina |
SSZC Porpáczy Aladár Technikum |
7. |
Szatmári Fábián |
SSZC Handler Nándor Technikum |
8. |
Nagy Zsófia |
Győri SZC Kossuth Lajos Technikum |
9. |
Temesfői Patrik Péter |
SSZC Handler Nándor Technikum |
10. |
Molnár Ábel |
Győri SZC Lukács Sándor Technikum |
11. |
Hantal Emília |
SSZC Porpáczy Aladár Technikum |
12. |
Koller Hajnalka |
Győri SZC Kossuth Lajos Technikum |
13. |
Dudás Fehérvizi István |
SSZC Vas-és Villamosipari Technikum |
14. |
Hernitz Levente |
SSZC Porpáczy Aladár Technikum |
Különdíjak:
Kovács Kerubina– Kiemelkedő szóbeli felelet
Csorba Réka Boglárka – Legjobb prezentáció
Angol nyelv 10. évfolyam
Helyezés |
Név |
Iskola |
1. |
Bodó Ferenc |
Győri SZC Lukács Sándor Technikum |
2. |
Pacskovszki Dávid |
SSZC Handler Nándor Technikum |
3. |
Németh Kinga |
SSZC Hunyadi János Technikum |
4. |
Rácz Gábor Márk |
Győri SZC Pálffy Miklós Technikum |
5. |
Landi Levente Zoltán |
SSZC Handler Nándor Technikum |
6. |
Jády Máté |
Győri SZC Bercsényi Miklós Technikum |
7. |
Zakota Patrik |
Győri SZC Lukács Sándor Technikum |
8. |
Szegvári Patrik |
Győri SZC Pálffy Miklós Technikum |
9. |
Tamási Domán |
SSZC Vas-és Villamosipari Technikum |
10. |
Szekeres-Kovács Adél |
SSZC Porpáczy Aladár Technikum |
11. |
Sajtos Katinka |
SSZC Handler Nándor Technikum |
12. |
Szabó Imre Márk |
SSZC Handler Nándor Technikum |
Különdíjak:
Jády Máté– Kiemelkedő szóbeli felelet
Landi Levente Zoltán – Legjobb prezentáció
Német nyelv 9. évfolyam
Helyezés |
Név |
Iskola |
1. |
Koczor Cintia |
SSZC Fáy András Technikum |
2. |
Völcsey Anna |
SSZC Hunyadi János Technikum |
3. |
Tomán Anna |
Győri SZC Pálffy Miklós Technikum |
4. |
Kozma Jázmin |
Győri SZC Pálffy Miklós Technikum |
5. |
Csapó Lilla Patrícia |
Győri SZC Pálffy Miklós Technikum |
6. |
Recetár Bence Péter |
SSZC Porpáczy Aladár Technikum |
7. |
Vágvölgyi Tamás |
Győri SZC Pálffy Miklós Technikum |
8. |
Pintér Petra |
Győri SZC Pálffy Miklós Technikum |
9. |
Kézdi Kiara |
SSZC Hunyadi János Technikum |
10. |
Reider Norbert |
Győri SZC Pálffy Miklós Technikum |
11. |
Nagy Anetta |
Győri SZC Kossuth Lajos Technikum |
12. |
Horváth Zsófia |
SSZC Handler Nándor Technikum |
13. |
Prystupa Frida |
SSZC Handler Nándor Technikum |
Különdíjak:
Vágvölgyi Tamás– Kiemelkedő szóbeli felelet
Német nyelv 10. évfolyam
Helyezés |
Név |
Iskola |
1. |
Roth Huba |
SSZC Fáy András Technikum |
2. |
Sárközi Eszter |
Győri SZC Pálffy Miklós Technikum |
3. |
Csorba Benjamin |
SSZC Vas-és Villamosipari Technikum |
4. |
Papp Zsóka |
SSZC Hunyadi János Technikum |
5. |
Gréger Kevin |
SSZC Hunyadi János Technikum |
6. |
Horváth Péter |
Győri SZC Bercsényi Miklós Technikum |
7. |
Pethő Marcell |
SSZC Vas-és Villamosipari Technikum |
8. |
Kerényi Dzsenifer |
SSZC Vas-és Villamosipari Technikum |
9. |
Kovács Dominik |
SSZC Fáy András Technikum |
10. |
Hauer Alex |
SSZC Vendéglátó és Kereskedelmi Technikum |
A dijazottaknak gratulálunk!
Sopron, 2023.02.10.